سلام گرم من به تمام شما عزیزانی که بینندگان و یا مشتریان دائم وبلاگ من هستید و به شما کسانی که لطف دارید و همیشه من رو در اداره وبلاگ کمک کردید. حتما خبر دارید که برای مدت کوتاهی مشکلاتی برای تمامی وبلاگ های میهن بلاگ پیش اومده که البته بالاخره با دست های پر توان مدیران میهن بلاگ هر چند که دشوار بود، مشکل برطرف شد. اما محتوای وبلاگ ها به کلی پاک شد و همچنین بازدیدکننده ها و نظراتتون به کل پاک شدند. خلاصه به ناچار تصمیم به بازگشایی وبلاگ با توانی بیش از پیش گرفتم تا با قدرتی بیشتر و بهتر از قبل کار رو ادامه بدم، اما به دلیل امتحان ورودی به دانشگاه (کنکور) که 5مرداد ماه بود، یعنی همین امروز صبح که دارم مطلب رو مینویسم دستم رو برای آپ کردن وبلاگ بسته بود و مدت کوتاهی نتونستم وبلاگ رو آپ کنم. ولی حالا که امتحانی در کار نیست و من هم فعلا از درس خوندن راحت شدم میخوام وبلاگ رو براتون بترکونم.

قبل از خراب شدن وبلاگ نظرسنجی ها رو که نگاه میکردم متوجه شدم 80% افرادی که بازدید کننده های ما هستند خواستار این هستند که بیشتر در وبلاگ عکس قرار بگیره و تا اونجایی که یادم هست خیلی ها تمایل داشتند که بعد از عکس دانلود موزیک رو در وبلاگ قرار بدم، در صورتی که وبلاگ من علاوه بر این ها مطالب آموزشی، موبایل، بازی و خیلی چیزهای دیگه هم داره که شما فقط کافیه به صفحات دیگر مراجعه بکنید و اگر میبینید که مقدار عکس ها بیشتر هست فقط به دلیل تقاضای شما عزیزان بوده. من تا اونجا که تونستم سعی کردم به کسانی که نظر میدن یا انتقاد میکنند و یا درخواست عکس یا مطلبی رو میکنند جواب بدم و مطلب رو در اختیارشون قرار بدم.

در نظر سنجی قبلی، اونطوری که گفتم عکس بیشترین آمار رو داشته و این آمار برای من قابل احترام خواهد بود. بنابراین در نظرسنجی جدید از شما میخوام بگید که چه نوع عکسی رو بیشتر دوست دارید؟ ورزشی،  کمدی، بازیگران و خوانندگان، مناظر و یا... . البته تمام عکس ها با بهترین کیفیت خواهد بود و اگر در قرار دادن عکسی تاخیر وجود داشته باشد، بدونید که در حال پیدا کردن بهترین ها هستم. با من مکاتبه کنید و من رو راهنمایی کنید تا بتونم بهتر و سریع تر به پیش برم.

--

نوشته شده در تاریخ جمعه 5 مرداد 1386    | توسط: پویان اسدی    | طبقه بندی: عمومی،     |
نظرات()