این ها مطالب و عکس هایی از محیط کاری در شرکت گوگل هستند که واقعا متل رویا میمونه. همه چیزها در دسترس هستند از غذا وسایل بازی و تفریحات گرفته تا سالنهایی برای رقص. همه اینها در کنار هم فقط برای افزایش راندمان کاری. من خوندم و خیلی خوشم اومد شما هم حتما بخونید و عکس هاشو ببینید. البته راست یا دروغش رو نمیدونم چون تاحالا تو شرکت گوگل نرفتم. اگه دروغ باشه گناهش گردن من نیستا. از الان بگم.

.::برای دیدن عکس ها و مطالب به صورت کامل به ادامه مطلب بروید::.

www.asks.mihanblog.com

.::برای دیدن عکس ها و مطالب به صورت کامل به ادامه مطلب بروید::.

گفته می شود که یکی از کارمندان تازه وارد گوگل به دلیل عدم پیدا کردن آپارتمان یک ماه تمام را در شرکت زندگی کرد. که البته با وجود غذای همیشه آماده ، نیمکتهایی که در همه جا قرار دارند ، دوش آب، باشگاه ورزش و ماشین شنا شرایط زندگی وی نسبت به تام هنکس بسیار بهتر بود. حتی در اتاقهای موزیک پیانو نیز وجود دارد که همه می توانند آنها را بنوازند! اینها بسیار بیشتر از امکانات یک خانه هستند .

 

در محیط کاری بخش کیفیت شرکت گوگل، کارمندان مجازند تا حیوانات خانگی خود را نیز به همراه بیاورند ، البته این حیوانات نیز می توانند داخل شرکت بگردند .

 

 

این شرکت پر است از بازی و سرگرمی !

 

 

در حقیقت تعداد زیادی از کارمندان حیوانات خود را به شرکت می آورند .

 

 

یکی از قوانین شرکت گوگل این است که : در 100 فوتی هر کارمند باید بوفه غذا خوری وجود داشته باشد. در گذشته یکی از مهندسان گوگل از اینکه فاصله غذا خوری تا میزش 120 فوت و بیشتر از 100 فوت بود شکایت کرد و بخش مربوطه نیز پاسخ داد که : "یک رستوران دقیقا در بالای میزتان و در فاصله کمتر از 100 فوتی از شما قرار دارد ، می توانید از آن یکی استفاده کنید."

 

 

خدای من مثل یک رویاست!...اینجا شرکت گوگل است! شرکت گوگل در کوچه سیلیکون در کالیفرنیا در یک منظره کوهستانی قرار دارد. در میان راهروهای این شرکت که در بین 4 ساختمان آن قرار دارد، تصاویر مختلفی از گذشته گوگل وجود دارد. به نحویکه حتی مدیران گوگل راهنمایانی را برای شرح تاریخ شرکت از روی این تصاویر استخدام کرده اند. همه جای شرکت پر است از نوعی لامپهای مخصوص که درونشان دانه های رنگی روغنی قرار دارد و با گرم شدن دمای لامپ بالا و پایین می روند البته نوشابه و شکلات مجانی و سالنهای رقص چشمگیری هم در تمامی قسمتهای شرکت وجود دارد.

 

محیط کار کارمندان کاملا شخصی ، مستقل و آرام است.
بعلاوه نیمکتهایی نیز وجود دارد که کارمندان در صورت نیاز به استراحت می توانند آنجا دراز بکشند.

 

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 30 آبان 1386    | توسط: پویان اسدی    | طبقه بندی: عمومی،     |
نظرات()